Каблучка тюльпановий бутон

10-205
4200
Квітка тюльпану згорнулась у коло декілька разів обвиваючи палець. Її стеблина та листочок зроблені з срібла, а бутон з натурального різного каменю.
Каблучка має перевагу за рахунок того, що срібні оберти які складають основу каблучки не з'єднані між собою. Розмір можна скорегувати як в більшу, так і в меншу сторону, через що вона буде дуже влучним вибором як подарунок.
Родзинка каблучки Túlipa її бутон з різного каменю. Вся робота по каменю робиться вручну.
При замовленні каблучки ви можете написати нам свої побажання з приводу мінералу, який буде її прикрашати. Червоний карнеол, загадковий аметист, ніжний рожевий кварц, або сонячний цитрин. Все залежить лише від вашого смаку.

Вага: 6 грамів
Матеріал: срібло 925 проби, червоний карнеол


Виготовлення на замовлення.

Залиште ваші контакти 
Ми зателефонуємо найближчим часом
УНІКАЛЬНА
Оберіть прикрасу з каталогу
Ви можете обрати будь яку прикрасу на нашому сайті та залишити замовлення
Як тільки ми отримаємо ваш запит, ми зв’яжемося з вами для уточнення всіх деталей замовлення: виготовлення, оплати, доставки та інших питань, які вас цікавлять
Разом з вами ми оберемо найкраще поєднання форм та матеріалів. Створимо ескіз майбутнього виробу, і після вашого остаточного затвердження приступимо до виготовлення прикраси
Розробка унікального виробу
Ручне виробництво
Виробництво триває від двох тижнів до умовленого часу в залежності від складності роботи. Більшість прикрас ми створюємо з тих матеріалів, які до смаку саме вам. Оберіть улюблений метал та його колір, каміння яке вам подобається або підходить.
Залишились запитання? Будемо раді вам допомогти
01
03
02
ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?
КОЖНА ПРИКРАСА
ВАМ МОЖУТЬ
ТАКОЖ СПОДОБАТИСЬ
ОБРАТИ ПРИКРАСУ