Сережки Листя півоній

01-102
18 500
Сакральний символ багатьох релігій - трилисник.
Трилисник символізує минуле, сучасне і майбутнє та їх нерозривний зв'язок, а як жива природна форма - постійний розвиток і оновлення.
В прикрасі зелений трилисник втілився завдяки неймовірної вроди мінералу жадеіту, який своєю напівпрозорою структурою та неоднорідним забарвленням передає красу тендітного листка.
Багатий зелений колір підкреслено теплом жовтого золота, яке втілилось в прожилках та стеблинах трилисників, слугуючи застібкою.

Кожна пара таких сережок унікальна, бо листки вирізаються вручну враховуючи малюнок мінерала.

Вага: 8.5 грамів
Розмір: ≈ 25*30*45 мм
Матеріал: золото 585°, жадеіт
Виготовляються на замовлення

Залиште ваші контакти 
Ми зателефонуємо найближчим часом
УНІКАЛЬНА
Оберіть прикрасу з каталогу
Ви можете обрати будь яку прикрасу на нашому сайті та залишити замовлення
Як тільки ми отримаємо ваш запит, ми зв’яжемося з вами для уточнення всіх деталей замовлення: виготовлення, оплати, доставки та інших питань, які вас цікавлять
Разом з вами ми оберемо найкраще поєднання форм та матеріалів. Створимо ескіз майбутнього виробу, і після вашого остаточного затвердження приступимо до виготовлення прикраси
Розробка унікального виробу
Ручне виробництво
Виробництво триває від двох тижнів до умовленого часу в залежності від складності роботи. Більшість прикрас ми створюємо з тих матеріалів, які до смаку саме вам. Оберіть улюблений метал та його колір, каміння яке вам подобається або підходить.
Залишились запитання? Будемо раді вам допомогти
01
03
02
ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?
КОЖНА ПРИКРАСА
ВАМ МОЖУТЬ
ТАКОЖ СПОДОБАТИСЬ
ОБРАТИ ПРИКРАСУ