Каблучка з топазом 

exclusive
22 500
Три відтінки блакиті поєднались в одній прикрасі, завдяки топазу, апатиту та аквамаринам. П'ять каменів створили дивовижну кольорову композицію, доповнюючи один одного та контрастуючи з жовтим золотом.
Ця каблучка народилась з нашого відбору каміння з замовницею. В бажаній гамі кольорів ми копітко приміряли кожний камінь один до одного, поки не згодились саме на цій композиції - центральний холодний топаз в оточенні трьох аквамаринів кольору морської хвилі з цікавим акцентом неонового апатиту.
Каміння залишилось в своїх природніх формах. Композиція з каміння розмістилась в жовтому золоті вільної форми, яке створює одне з найкращих кольорових поєднань - жовто-блакитне.

У вас є можливість бути соавтором унікальної ювелірної прикраси, не просто замовляйте прикрасу, а створіть її разом з майстром.

Вага: 9 грамів
Ширина: 4 мм
Матеріал: золото 585°,
Оздоблення: топаз, апатит, аквамарини.


Залиште ваші контакти 
Ми зателефонуємо найближчим часом
УНІКАЛЬНА
Оберіть прикрасу з каталогу
Ви можете обрати будь яку прикрасу на нашому сайті та залишити замовлення
Як тільки ми отримаємо ваш запит, ми зв’яжемося з вами для уточнення всіх деталей замовлення: виготовлення, оплати, доставки та інших питань, які вас цікавлять
Разом з вами ми оберемо найкраще поєднання форм та матеріалів. Створимо ескіз майбутнього виробу, і після вашого остаточного затвердження приступимо до виготовлення прикраси
Розробка унікального виробу
Ручне виробництво
Виробництво триває від двох тижнів до умовленого часу в залежності від складності роботи. Більшість прикрас ми створюємо з тих матеріалів, які до смаку саме вам. Оберіть улюблений метал та його колір, каміння яке вам подобається або підходить.
Залишились запитання? Будемо раді вам допомогти
01
03
02
ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?
КОЖНА ПРИКРАСА
ВАМ МОЖУТЬ
ТАКОЖ СПОДОБАТИСЬ
ОБРАТИ ПРИКРАСУ