Каблучка з вогняними опалами

exclusive
22 500
Два великих овальних кабошони насичено-помаранчевого кольору з щільним вкрапленням переливів червоного, жовтого і навіть подекуди неоново-синіх кольорів, поєднались в каблучці утворивши райдужну гру.
Мінералоїди зібрані в композицію та утворюють аморфну поверхню. Жовте золото, яке їх тримає, формою та кольором підсилює образ вируючої лави. Наче розпечені бульби розплавлених земних глибин вириваються на поверхню. Ідеєю образу прикраси була ілюзія динаміки, наче камінь здимається, а метал стікає, задля уникнення звичайної подачі опалу - "правильних" кабошонів в оправі.

Каблучка була створена під замовлення.
У вас є можливість бути соавтором унікальної ювелірної прикраси.
Не просто замовляйте прикрасу, а створіть її разом з майстром.

Вага: 8 грамів
Ширина: 4 мм
Матеріал: жовте золото 585° (14К),
Оздоблення: вогняні опали

Залиште ваші контакти 
Ми зателефонуємо найближчим часом
УНІКАЛЬНА
Оберіть прикрасу з каталогу
Ви можете обрати будь яку прикрасу на нашому сайті та залишити замовлення
Як тільки ми отримаємо ваш запит, ми зв’яжемося з вами для уточнення всіх деталей замовлення: виготовлення, оплати, доставки та інших питань, які вас цікавлять
Разом з вами ми оберемо найкраще поєднання форм та матеріалів. Створимо ескіз майбутнього виробу, і після вашого остаточного затвердження приступимо до виготовлення прикраси
Розробка унікального виробу
Ручне виробництво
Виробництво триває від двох тижнів до умовленого часу в залежності від складності роботи. Більшість прикрас ми створюємо з тих матеріалів, які до смаку саме вам. Оберіть улюблений метал та його колір, каміння яке вам подобається або підходить.
Залишились запитання? Будемо раді вам допомогти
01
03
02
ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?
КОЖНА ПРИКРАСА
ВАМ МОЖУТЬ
ТАКОЖ СПОДОБАТИСЬ
ОБРАТИ ПРИКРАСУ