ДИВАЦТВА BOVT ДЛЯ ТИХ,
ХТО БАЧИТЬ СВІТ КРІЗЬ ЗАВІСУ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ
ЦИВІЛІЗАЦІЇ
Я ювелір, працюю в художній майстерні, втілюючи в життя власні ідеї за допомогою того досвіду, який здобував останні 20 років свого життя.
Кожного разу, починаючи виготовляти новий витвір, я продовжую вчитись. Відкриваю нові матеріали, опановую та вигадую нові техніки, і намагаюсь втілити, насамперед, художні задуми.
КРАСА ЗНАЧНО БЛИЖЧЕ НІЖ МИ УЯВЛЯЄМО. ВОНА ОТОЧУЄ ВСЮДИ - ЇЇ ТРЕБА ЛИШЕ ВМІТИ ПОБАЧИТИ!
В дитинстві мене цікавили комахи, я спостерігав за ними, розглядав будову через товсте скло. Мене вражали їх крихітні ідеальні форми, хотілось стати таким самим маленьким щоб мати змогу роздивитись все в деталях.
2004 року я знайшов місце для втілення своїх дитячих фантазій влаштувавшись учнем до відомого ювеліра-модел'єра Харківської Ювелірної Фабрики Влада Полющенко.
"Через мікроскоп я бачу світ дещо іншим, ніж він виглядає на перший погляд звичайному оку. Я не тільки маю можливість зазирнути в інший всесвіт, я ще й створюю в ньому власну галактику."
За 10 років роботи на фабриці я опанував всі техніки які використовувались на підприємстві і за потреби навіть вигадував свої!
Досягнувши максимуму на своєму місці, я з вдячністю за знання звільнився й вирішив розпочати новий етап свого життя.
ТАК, В 2015 РОЦІ, В КОЛАБОРАЦІЇ З СЕСТРОЮ МИ СТВОРИЛИ ВЛАСНИЙ БРЕНД - BOVT UKRAINE JEWELLERY
Ювелірні дивацтва Bovt - це не звичні прикраси які складаються з дорогоцінних матеріалів та віртуозної роботи майстра. В своїх роботах Bovt jewellery насамперед прагнуть вловити образи всесвіту, як цитаделі нашого існування. Зооморфні та біонічні форми, надихають, здаються ідеальними. Світ комах і рослин, різноманітність та краса мінералів, плавні форми з їх абсолютною відсутністю прямокутності.
З ЇЇ БАГАТОГРАННІСТЮ
Й БЕЗМЕЖНІСТЮ ОБРАЗІВ
ВСЕСВІТ НАШИХ ПРИКРАС - ЯК ВІДОБРАЖЕННЯ ДИВА ПРИРОДИ
СТАНЬТЕ БЛИЖЧЕ
ДО НАС